Nebankovní půjčka

Online žádost o
rychlou půjčku
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 90 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 90 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Bankovní půjčka je dnes sjednaná ihned, stejně jako nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka versus bankovní půjčka

Nebankovní půjčka na účet je pro mnohé zájemce stále lákavá, protože její inzerenti nabízejí schválení online ihned. K nebankovním půjčkám se však často vážou vysoké úroky a další rizika.

Než byste celé hodiny studovali smluvní podmínky a recenze neznámých poskytovatelů půjček, raději oslovte seriózní bankovní společnost. V posledních letech se totiž mnohé změnilo. Současné banky jsou pružnější a obvykle nevyžadují ručitele ani zástavu.

Bankovní půjčka vám tak nabízí stejné výhody jako nebankovní půjčka. Je-li vše v pořádku, získáte ji ihned, bez osobní schůzky. Veškeré vyřizování je online a půjčka se do 1 minuty od schválení odesílá na váš účet.

Půjčka online ihned na účet od Ferratum Bank

Půjčka online ihned na účet od Ferratum Bank je dostupná všem klientům, kteří dodržují zásady bezpečného půjčování. Žadatelům ve věku 19–85 let, kteří mají zaplacené předchozí půjčky Ferratum, se poskytuje bez ručitele a zástavy.

Produkty Ferratum Bank včera a dnes

Společnost Ferratum Czech přinesla na náš finanční trh nebankovní půjčky bez registru, takzvané finské půjčky. Dnes už je bankou a pro všechny klienty s dobrou úvěrovou historií má připravené spolehlivé rychlé půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč.

Sjednat si můžete také úvěr Ferratum Credit na bázi kontokorentu až do výše 35 000 Kč. Jako ověřený zákazník si z něho půjčujete opakovaně a za výhodnějších podmínek, než jaké mají běžné rychlé půjčky. Tato moderní bankovní půjčka je tedy dostupnější než jakákoliv půjčka nebankovní. A navíc bezpečná, od spolehlivé banky Ferratum, která má po celém světě více než 2,5 milionů klientů.

Vyberte si tolik peněz, kolik zrovna potřebujete

Ferratum Credit je vlastně taková virtuální kreditka, která umožňuje opakované půjčky podle vašich představ. Překlenete díky němu drobné finanční potíže, vyřešíte nečekané výdaje, ale také můžete nakoupit levnější zboží nebo služby. Půjčky Ferratum jsou totiž bezúčelové – nesdělujete bance, na co je využíváte.

Jednoduše si zvolíte potřebnou výši rezervy od 2 500 Kč do 35 000 Kč, která je po schválení pro vás připravená. Jakmile budete potřebovat peníze, jen požádejte o jejich zaslání. Protože je vše předjednané, bude převod okamžitý. Takto můžete vyčerpat celý Ferratum Credit naráz, nebo si ho nechat zasílat postupně,“ přibližuje v diskuzi úvěr Ferratum Credit pan Stanislav K. z Ostravy, který už ho má vyzkoušený. 

Půjčku vyrovnáte buď jednorázově, nebo měsíčními splátkami ve výši 12,5 % z momentální dlužné částky. Samozřejmě platí, že úroková sazba se počítá jen z vyčerpané částky – pokud si zrovna peníze nepůjčujete, máme Ferratum Credit k dispozici zdarma. U čerpání půjčky Ferratum Credit do 6 000 Kč splácíte jen 1 000 Kč měsíčně. K tomu si můžete až dvakrát ročně dopřát platební prázdniny.

První půjčka zdarma – až 35 000 Kč

U Ferratum Bank online přehledně vidíte, kolik za půjčku zaplatíte. Nebo za ni nemusíte platit nic – pokud jste nový klient, máte ji poprvé zdarma až do 35 000 Kč (do 30 dnů vrátíte tutéž částku, čili neplatíte žádné úroky).

První půjčku zdarma využila i paní Olga z Valašského Meziříčí, která potřebovala peníze na zaplacení poznávacího zájezdu. Protože byla k dispozici už jen poslední místa, musela cestovce poukázat celou částku ihned. Do výplaty důchodu bylo ještě daleko, a tak se paní Olga obrátila na banku Ferratum. „Půjčila jsem si tu 4000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, byla moje půjčka zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem.“

„Každé naše čerpání z úvěrového účtu Ferratum Credit je stejně jako dřívější nebankovní půjčka ihned na účtu. Ferratum Credit nám vyhovuje více než dřívější půjčování od rodiny a přátel. Nechceme být mezi nimi za dlužníky,“ uvádí paní Jaroslava, maminka tří dětí z Jihlavy, jejíž rodině Ferratum Credit pomáhá často. Typicky týden před výplatou mateřské, když se musí něco okamžitě zaplatit a na účtu scházejí finanční prostředky.

Paní Ludmila dodává: „U služby Ferratum oceňuji dostupnost, rychlé vyřízení a vstřícnost zaměstnanců banky k zakazníkům.“

Nebankovní půjčka je v současnosti pod dohledem ČNB

Riziková nebankovní půjčka, půjčka na směnku nebo OP, především půjčka do 5000, je od konce roku 2016 pod dohledem České národní banky. Na základě nového zákona ochraňujícího spotřebitele mohou poskytovatelé půjček dál působit pouze s bankovní licencí a musí také složit kapitál v minimální výši 20 milionů Kč.

Skutečně však z trhu zmizí předražené půjčky se zástavou nemovitosti, předem vybírané nebo skryté poplatky? Je jen na spotřebiteli, jakou půjčku si vybere, co zjistí o jejím poskytovateli a jakou smlouvu podepíše. Nový zákon o úvěru pro spotřebitele je v každém případě na vaší straně.

Svěřte se s důvěrou do péče Ferratum Bank, která obdržela bankovní licenci jako první nebankovní poskytovatel půjček na českém finančním trhu. Její služby jsou ověřené jak klienty, tak nezávislými finančními poradci.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +