Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka

AKCE: Chcete půjčku na 30 dnů zdarma? Podmínky kampaně najdete zde

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při vrácení celé Čerpané částky za 30 dní): X
DENNÍ ÚROK od 31. dne (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%*): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

Bankovní půjčka je dnes sjednaná ihned, stejně jako nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka versus bankovní půjčka

Nebankovní půjčka na účet je pro mnohé zájemce stále lákavá, protože její inzerenti nabízejí schválení online ihned. K nebankovním půjčkám se však často vážou vysoké úroky a další rizika.

Než byste celé hodiny studovali smluvní podmínky a recenze neznámých poskytovatelů půjček, raději oslovte seriózní bankovní společnost. V posledních letech se totiž mnohé změnilo. Současné banky jsou pružnější a obvykle nevyžadují ručitele ani zástavu.

Bankovní půjčka vám tak nabízí stejné výhody jako nebankovní půjčka. Je-li vše v pořádku, získáte ji ihned, bez osobní schůzky. Veškeré vyřizování je online a půjčka se do 1 minuty od schválení odesílá na váš účet.

Půjčka online ihned na účet od Ferratum Bank

Půjčka online ihned na účet od Ferratum Bank je dostupná všem klientům, kteří dodržují zásady bezpečného půjčování. Žadatelům ve věku 19–85 let, kteří mají zaplacené předchozí půjčky Ferratum, se poskytuje bez ručitele a zástavy.

Produkty Ferratum Bank včera a dnes

Společnost Ferratum Czech přinesla na náš finanční trh nebankovní půjčky bez registru, takzvané finské půjčky. Dnes už je bankou a pro všechny klienty s dobrou úvěrovou historií má připravené spolehlivé rychlé půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč.

Sjednat si můžete také úvěr Ferratum Credit na bázi kontokorentu až do výše 80 000 Kč. Jako ověřený zákazník si z něho půjčujete opakovaně a za výhodnějších podmínek, než jaké mají běžné rychlé půjčky. Tato moderní bankovní půjčka je tedy dostupnější než jakákoliv půjčka nebankovní. A navíc bezpečná, od spolehlivé banky Ferratum, která má po celém světě více než 2,5 milionů klientů.

Vyberte si tolik peněz, kolik zrovna potřebujete

Ferratum Credit je vlastně taková virtuální kreditka, která umožňuje opakované půjčky podle vašich představ. Překlenete díky němu drobné finanční potíže, vyřešíte nečekané výdaje, ale také můžete nakoupit levnější zboží nebo služby. Půjčky Ferratum jsou totiž bezúčelové – nesdělujete bance, na co je využíváte.

Jednoduše si zvolíte potřebnou výši rezervy od 2 500 Kč do 80 000 Kč, která je po schválení pro vás připravená. Jakmile budete potřebovat peníze, jen požádejte o jejich zaslání. Protože je vše předjednané, bude převod okamžitý. Takto můžete vyčerpat celý Ferratum Credit naráz, nebo si ho nechat zasílat postupně,“ přibližuje v diskuzi úvěr Ferratum Credit pan Stanislav K. z Ostravy, který už ho má vyzkoušený. 

Půjčku vyrovnáte buď jednorázově, nebo měsíčními splátkami ve výši 12,5 % z momentální dlužné částky. Samozřejmě platí, že úroková sazba se počítá jen z vyčerpané částky – pokud si zrovna peníze nepůjčujete, máme Ferratum Credit k dispozici zdarma. U čerpání půjčky Ferratum Credit do 6 000 Kč splácíte jen 1 000 Kč měsíčně. K tomu si můžete až dvakrát ročně dopřát platební prázdniny.

První půjčka zdarma – až 80 000 Kč

U Ferratum Bank online přehledně vidíte, kolik za půjčku zaplatíte. Nebo za ni nemusíte platit nic – pokud jste nový klient, máte ji poprvé zdarma až do 80 000 Kč (do 30 dnů vrátíte tutéž částku, čili neplatíte žádné úroky).

První půjčku zdarma využila i paní Olga z Valašského Meziříčí, která potřebovala peníze na zaplacení poznávacího zájezdu. Protože byla k dispozici už jen poslední místa, musela cestovce poukázat celou částku ihned. Do výplaty důchodu bylo ještě daleko, a tak se paní Olga obrátila na banku Ferratum. „Půjčila jsem si tu 4000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, byla moje půjčka zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem.“

„Každé naše čerpání z úvěrového účtu Ferratum Credit je stejně jako dřívější nebankovní půjčka ihned na účtu. Ferratum Credit nám vyhovuje více než dřívější půjčování od rodiny a přátel. Nechceme být mezi nimi za dlužníky,“ uvádí paní Jaroslava, maminka tří dětí z Jihlavy, jejíž rodině Ferratum Credit pomáhá často. Typicky týden před výplatou mateřské, když se musí něco okamžitě zaplatit a na účtu scházejí finanční prostředky.

Paní Ludmila dodává: „U služby Ferratum oceňuji dostupnost, rychlé vyřízení a vstřícnost zaměstnanců banky k zakazníkům.“

Nebankovní půjčka je v současnosti pod dohledem ČNB

Riziková nebankovní půjčka, půjčka na směnku nebo OP, především půjčka do 5000, je od konce roku 2016 pod dohledem České národní banky. Na základě nového zákona ochraňujícího spotřebitele mohou poskytovatelé půjček dál působit pouze s bankovní licencí a musí také složit kapitál v minimální výši 20 milionů Kč.

Skutečně však z trhu zmizí předražené půjčky se zástavou nemovitosti, předem vybírané nebo skryté poplatky? Je jen na spotřebiteli, jakou půjčku si vybere, co zjistí o jejím poskytovateli a jakou smlouvu podepíše. Nový zákon o úvěru pro spotřebitele je v každém případě na vaší straně.

Svěřte se s důvěrou do péče Ferratum Bank, která obdržela bankovní licenci jako první nebankovní poskytovatel půjček na českém finančním trhu. Její služby jsou ověřené jak klienty, tak nezávislými finančními poradci.

Zkušenosti klientů, kterým dříve pomáhala nebankovní půjčka

Recenzí půjček není nikdy dost, a tak přidáváme ještě několik:

  •  „V minulosti nám doma občas pomáhala sms nebankovní půjčka,“ popsala paní Marcela. „Ale byla drahá. Dnes máme sjednaný Ferratum Credit 50 000 Kč jako finanční rezervu. Opravujeme totiž dům, a tak máme pořád mnoho výdajů. Po výplatě dluhy obvykle okamžitě vyrovnáme, aby nenarůstaly. Co můžeme, vyřídíme ve Ferratum Bank přes sms. Servis tu funguje 24 hodin denně.“
  • „Jsem překvapen rychlostí a vstřícným jednáním. Banku Ferratum vřele doporučuji,“ napsal online pan René.
  • Paní Daniela si nechávala v bytě vyměnit okna a balkónové dveře, přičemž už poněkolikáté čerpala část peněz z úvěrového účtu Ferratum Credit. Přiblížila: „Rozpočet byl v akci stanoven na 27 000 Kč. Měla jsem našetřeno 20 000 Kč a zbývajících 7000 Kč jsem si vypůjčila ze svého úvěrového účtu Ferratum Credit. Za 30 dnů jsem vrátila jednorázově 8470 Kč a měla půjčku Ferratum Credit znovu kompletně k dispozici.“
  • Paní Iveta má rovněž sjednaný Ferratum Credit, který u ní doma nahradil někdejší nebankovní půjčky, a popsala: „Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 8000 Kč na novou televizi a splatili je v několika splátkách s rozumným navýšením. Ferratum rychlá půjčka nám pomáhá před výplatou diskrétně a na dřívější drahé sms nebankovní půjčky nebo půjčování od přátel si už ani nevzpomeneme.“

Víte, že nyní máte k dispozici až 80 000 Kč s úrokem 0 % na 30 dnů?

Dosud jste služby progresivní Ferratum Bank nevyužili? Nevadí, nyní je pravá chvíle. Bankovní půjčka Ferratum Credit až 80 000 Kč je totiž pro nové klienty připravená s prvním čerpáním zdarma (kolik si vypůjčíte, tolik v dohodnutém termínu do 30 dnů vrátíte). K tomu trvale získáte bezplatné Vedení úvěrového účtu, Platební prázdniny až dvakrát v roce a Změnu data splatnosti za 0 Kč.

Nebankovní půjčka 80 000 Kč první zdarma neexistuje, ani ji nehledejte. Zato ve Ferratum Bank je pro vás připravená první bezúročná půjčka až do této výše. Neváhejte a zařiďte si komfortní bankovní půjčku Ferratum Credit ještě dnes!

Ferratum funguje také jako:

·Nebankovní půjčka pro studenty

Studenti mají mnoho výdajů a tak není divu, že i oni žádají o krátkodobé půjčky. Nový zákon o spotřebitelském úvěru ale ukládá věřitelům povinnost prověřovat bonitu žadatelů, aby omezili nebezpečí nesplacení půjčky a exekuce. Tím se studentská půjčka mírně zkomplikovala, ale nezoufejte! Od 19 let věku dosáhnete na studentské bankovní půjčky Ferratum. Ferratum studentská půjčka pomáhá například Ivanovi z Rakovníka, který uvedl: „Potřeboval jsem 2000 Kč na doplatek energií v pražském podnájmu a Ferratum mi půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě peněz z brigády jsem dva tisíce vrátil. Vše proběhlo rychle a bez předkládání jakýchkoli papírů.“

·Nebankovní půjčka pro OSVČ

OSVČ často potřebují urychleně překlenout krátkodobý nedostatek finančních prostředků. Kontokorent Ferratum Credit funguje pro soukromé osoby i OSVČ tak, že měsíčně odesíláte na splátky domluvený minimální finanční obnos (úrok je jen 0,2833 % denně), nebo i více, jak se vám to zrovna hodí. K tomu se přičítá jednorázová taxa 12,5 % z čerpané částky. Úvěr lze také splatit najednou i s úroky a mít Ferratum Credit znovu v původní výši. Nebankovní půjčka pro podnikatele může být komplikovaná, ne však podnikatelská půjčka Ferratum, úvěr s transparentními podmínkami.

·Nebankovní půjčka bez registru a solusu

Bankovní půjčka Ferratum je stejně rychlá jako nebankovní půjčka. Zařídíte si ji na pár kliknutí přes stručný online formulář. Z dokladů odešlete jen kopie obou stran OP. Podstatnější než garantovaný příjem je pro Ferratum Bank vaše schopnost splácet a v případě potíží včasná komunikace s klientským centrem. A pokud si v rámci kontokorentního úvěru Ferratum Credit zodpovědně půjčujete opakovaně, je už vaše půjčka bez registru a solusu. „Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné společnosti nezažila,“ zhodnotila přístup Ferratum Bank paní Eliška. Obraťte se na ni i vy!

Nebankovní půjčka patří minulosti – IN je online Ferratum Bank bez byrokracie.