Krátkodobé půjčky Ferratum Bank

Online žádost o
krátkodobou půjčku
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 35.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech: 
@amount.
 • Až 35.000 Kč s úrokem 0% na 30 dnů*
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 10.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem:
 @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:
 @amount.
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu

Krátkodobé půjčky před výplatou ihned na účet.

Co je to krátkodobá půjčka?

Krátkodobé půjčky jsou úvěry, které se pohybují v nižších částkách. Spodní hranice úvěru bývá třeba jen několik set korun a vrchní hranice se pohybuje většinou do deseti tisíc korun. Vyřízení takového úvěru je velmi rychlé.

Rozdíl mezi dlouhodobou a krátkodobou půjčkou?

Základní rozdíl je ve výši poskytnuté částky a také samozřejmě v délce splácení úvěru. Protože se nejedná o velkou finanční částku, je doba splácení mnohem kratší, než je tomu u úvěrů dlouhodobých 7 – 45 dní.

Další zásadní rozdíl je v nárocích o schválení krátkodobé půjčky. Nepotřebujete žádné speciální formuláře nebo výpisy a tím se krátkodobá půjčka stává velmi snadno dostupná pro široký okruh veřejnosti.

Na co krátkodobou půjčku využít?

Nejedná se o půjčku účelovou, to znamená, že dostanete hotovost a nemusíte dokládat, co jste si za to pořídili nebo za co jste to utratili. Většina lidí krátkodobé půjčky využívá na rychlou finanční pomoc před výplatou, nebo když se objeví nějaké nečekané výdaje. Pokažená pračka, lednička, telefon jsou problémy, které musíte řešit ihned, ale co když zrovna nemáte finanční prostředky? Přesně na takové situace krátkodobá půjčka slouží.

Další informace o krátkodobých půjčkách

Ferratum Bank nabízí krátkodobé půjčky na 7 až 45 dní (tzv. rychlé půjčky, nebo Micro půjčky). Nebo si můžete vzít Ferratum Credit - flexibilní půjčku na neomezeně dlouhou dobu.

Ferratum Bank je součástí skupiny Ferratum Group, která poskytuje krátkodobé půjčky bez zástavy už od roku 2005, a byla první takovou společností v Evropě. Má filiálky ve 23 zemích, více než 350 finančních specialistů a okolo 2 milionů spokojených klientů.

Podmínky nové krátkodobé půjčky Ferratum Credit

Populární Ferratum Credit zařídíte snadno online – vaše žádost bude posouzena ihned. Po dohodě s Ferratum Bank si sami nastavíte limit od 2 500 Kč do 35 000 Kč, který můžete kdykoli použít na krátkodobé půjčky, ať už celý, nebo zčásti. Úroková sazba činí 0,2833 % denně z vyčerpaných peněz a k ní se přičítá poplatek za každé čerpání ve výši 12,5 %.

Půjčky splácíte tak, že měsíčně odesíláte domluvený minimální finanční obnos, nebo vyrovnáte celou půjčku i s úroky a máte Ferratum Credit opět kompletní. Klienti vítají, že mají obsluhu půjčky Ferratum Credit ve svých rukou a zároveň se mohou spolehnout na bankovní dohled.

Praktické příklady využití půjčky Ferratum Credit

Krátkodobé půjčky se občas hodí téměř každému. Rychlou půjčku Ferratum si můžete vzít třeba v neděli večer – klientský servis Ferratum Bank totiž funguje v nepřetržitém režimu.

Například paní Dagmar S. z Olomouce nutně potřebovala 6 000 Kč na zaplacení zájezdu a do výplaty bylo ještě daleko. Obrátila se na klientský servis Ferratum Bank, který jí doporučil půjčku Ferratum Credit. Paní Dagmar popisuje: „Zařídila jsem si finanční rezervu 35 000 Kč na neomezeně dlouhou dobu. Ihned jsem čerpala 9 000 Kč. Takto jsem měla dostatek peněz i na kapesné. A dluh jsem vyrovnala už za 14 dnů.“

 „Ferratum Credit vychází levněji než běžné mikro půjčky. Už jsem ho doporučil několika známým a zatím byli všichni spokojení, stejně jako já,“ připojuje se další klient, pan Oldřich.

Také paní Alena sem tam využije krátkodobé půjčky Ferratum. Uvádí: „Jsem velmi spokojená. Vždycky, když potřebuji, je tu pomoc. Jsou milí a ochotní.“