Krátkodobé půjčky Ferratum Bank

 

AKCE: Chcete půjčku na 30 dnů zdarma? Podmínky kampaně najdete zde

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při vrácení celé Čerpané částky za 30 dní): X
DENNÍ ÚROK od 31. dne (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%*): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

Krátkodobé půjčky před výplatou ihned na účet.

Co je to krátkodobá půjčka?

Krátkodobé půjčky jsou úvěry, které se pohybují v nižších částkách. Spodní hranice úvěru bývá třeba jen několik set korun a vrchní hranice se pohybuje většinou do deseti tisíc korun. Vyřízení takového úvěru je velmi rychlé.

Rozdíl mezi dlouhodobou a krátkodobou půjčkou?

Základní rozdíl je ve výši poskytnuté částky a také samozřejmě v délce splácení úvěru. Protože se nejedná o velkou finanční částku, je doba splácení mnohem kratší, než je tomu u úvěrů dlouhodobých. Doba splatnosti je však pouze na vás.

Další zásadní rozdíl je v nárocích o schválení krátkodobé půjčky. Nepotřebujete žádné speciální formuláře nebo výpisy a tím se krátkodobá půjčka stává velmi snadno dostupná pro široký okruh veřejnosti.

Na co krátkodobou půjčku využít?

Nejedná se o půjčku účelovou, to znamená, že dostanete hotovost a nemusíte dokládat, co jste si za to pořídili nebo za co jste to utratili. Většina lidí krátkodobé půjčky využívá na rychlou finanční pomoc před výplatou, nebo když se objeví nějaké nečekané výdaje. Pokažená pračka, lednička, telefon jsou problémy, které musíte řešit ihned, ale co když zrovna nemáte finanční prostředky? Přesně na takové situace krátkodobá půjčka slouží.

Krátkodobé půjčky pro rodiny

Další informace o krátkodobých půjčkách

Ferratum Bank nabízí Ferratum Credit - flexibilní půjčku na neomezeně dlouhou dobu.

Ferratum Bank je součástí skupiny Ferratum Group, která poskytuje krátkodobé půjčky bez zástavy už od roku 2005, a byla první takovou společností v Evropě. Má filiálky ve 23 zemích, více než 350 finančních specialistů a okolo 2 milionů spokojených klientů.

Podmínky nové krátkodobé půjčky Ferratum Credit

Populární Ferratum Credit zařídíte snadno online – vaše žádost bude posouzena ihned. Po dohodě s Ferratum Bank si sami nastavíte limit od 2 500 Kč do 80 000 Kč, který můžete kdykoli použít na krátkodobé půjčky, ať už celý, nebo zčásti. Úroková sazba činí od 0,1890 % denně z vyčerpaných peněz. Měsíční úrok Ferratum Credit se tak pohybuje již od 5,75%.

Půjčky splácíte tak, že měsíčně odesíláte domluvený minimální finanční obnos, nebo vyrovnáte celou půjčku i s úroky a máte Ferratum Credit opět kompletní. Klienti vítají, že mají obsluhu půjčky Ferratum Credit ve svých rukou a zároveň se mohou spolehnout na bankovní dohled.

Krátkodobé půjčky i pro mladé lidi

Praktické příklady využití půjčky Ferratum Credit

Krátkodobé půjčky se občas hodí téměř každému. Rychlou půjčku Ferratum si můžete vzít třeba v neděli večer – klientský servis Ferratum Bank totiž funguje v nepřetržitém režimu.

Například paní Dagmar S. z Olomouce nutně potřebovala 6 000 Kč na zaplacení zájezdu a do výplaty bylo ještě daleko. Obrátila se na klientský servis Ferratum Bank, který jí doporučil půjčku Ferratum Credit. Paní Dagmar popisuje: „Zařídila jsem si finanční rezervu 35 000 Kč na neomezeně dlouhou dobu. Ihned jsem čerpala 9 000 Kč. Takto jsem měla dostatek peněz i na kapesné. A dluh jsem vyrovnala už za 14 dnů.“

 „Ferratum Credit vychází levněji než běžné mikro půjčky. Už jsem ho doporučil několika známým a zatím byli všichni spokojení, stejně jako já,“ připojuje se další klient, pan Oldřich.

Také paní Alena sem tam využije krátkodobé půjčky Ferratum. Uvádí: „Jsem velmi spokojená. Vždycky, když potřebuji, je tu pomoc. Jsou milí a ochotní.“

S Ferratum najdete vždy řešení

Mnohaleté studie zaměřené na zkoumání úrovně stresu a blahobytu v našem životě ukázaly, že hlavní příčinou stresu v životě lidí jsou peníze. Koneckonců, existuje jen málo věcí, které jsou více stresující než starosti s tím, jak splnit úkoly.

Nicméně, existuje několik věcí, které můžete udělat pro zmírnění stresu z financí. Za prvé, vědomí toho, že zažíváte stres kolem vašich financí, vám pomůže určit zdroj stresu bez toho, aby se stupňoval a ovlivňoval jiné oblasti vašeho života. Za druhé, připomenout si, že málo problémů na světě je skutečně otázkou života a smrti a že každý problém má řešení. To také pomáhá uvolnit tlak.

Nejčastější důvody, proč žádat o krátkodobý úvěr

Existuje mnoho důvodů, proč naši zákazníci potřebují krátkodobé půjčky. Někdy jde vše hladce, jindy se dostanete do problémů. Ať už jsou to zdravotní potíže nebo problémy týkající se vašeho domova nebo auta, někdy prostě nemáte k dispozici peníze, když to nejvíce potřebujete. Stává se to i nejlepším z nás.

Někdy může jít skoro jako o život, když potřebujete zprovoznit auto, nebo pokud musíte zaplatit zdravotní poplatek. To je ta pravá chvíle, když rychlé a jednoduché online krátkodobé půjčky vám mohou poskytnout pomoc, kterou potřebujete. V případě nouze je ta poslední věc, kterou potřebujete, mít ještě problémy s penězi. Ferratum krátkodobé půjčky mohou pomoci rychle a bez námahy, pokaždé, když jsou potřeba peníze.

Jak získat půjčku během jediného dne?

Ve Ferratum Bank víme, že čas jsou peníze. Víme také, že poslední věc, kterou potřebujete, je mít strach o peníze. S Ferratum Bank nepotřebujete žádné složité papíry, žádné požadavky na účetní závěrky a nečeká vás žádné čekání v řadě na pobočce.
Žádosti jednoduše podáte prostřednictvím naší elegantní a snadno použitelné mobilní aplikace nebo prostřednictvím naší online platformy. Jednoduše vyberte, která z našich půjček vám nejlépe vyhovuje a zažádejte online. Vyplnění žádosti trvá do 5 minut a pomocí naší sofistikované a pokročilé technologie trvá jen několik vteřin, než je aplikace vyhodnocena. Rozhodnutí na obrazovce se okamžitě zobrazí a poté budete mít peníze na vašem účtu do 2 hodin. Je to tak jednoduché.

Proč zvolit Ferratum?

Ferratum je mezinárodní poskytovatel mobilních spotřebitelských úvěrů. Jako průkopník v oblasti finančních technologií a mobilních půjček jsme od roku 2005 rozšířili své působení do 24 zemí.
Ve Ferratum Bank je naše mise jednoduchá - poskytovat nejlepší, nejrychlejší a nejvíce uživatelsky přívětivé úvěrové a bankovní služby s profesionálním zákaznickým servisem.

Snažíme se říci Ano, když ostatní banky říkají ne

Pokud jde o úvěrové kontroly, spousta lidí má tendenci myslet si, že jejich bonita je horší, než doopravdy je, a jsou příjemně překvapeni, když získají krátkodobou půjčku prostřednictvím společnosti Ferratum.

Nehledáme staré chyby v dlouhodobých finančních produktech, které měli zákazníci před lety. Naše kontroly se týkají podobných úvěrových produktů, jako jsou naše on-line krátkodobé půjčky.

Zákazníci procházejí několika virtuálními "kontrolními body", které ověřují informace. Během tohoto procesu ověříme jejich ID, zkontrolujeme jejich rating a jejich schopnost splácet úvěr v den splatnosti.

Chápeme, že když jste již stresováni při hledání finančních prostředků na naléhavou záležitost, poslední věc, kterou potřebujete, jsou další komplikace. Proto se snažíme říci ano, když ostatní banky říkají ne.

Kompletní transparentnost půjček

Když požádáte Ferratum o krátkodobou půjčku, můžete si být jisti, že jste v dobrých rukou. Věříme v úplnou transparentnost. Neexistují žádné skryté náklady a všechny poplatky jsou jasné.
Ferratum Bank je subjekt, který je registrovaný Českou národní bankou (ČNB).

Šťastní zákazníci

Chápeme, že vztahy jsou důležité a protože jsme přímým věřitelem, mnoho našich zákazníků používá naše služby pravidelně. Jakmile požádáte o některý z našich krátkodobých úvěrů na internetu, vytvoříme účet, který znovu použijete, kdykoliv bude potřeba. Naším cílem je mít především šťastné zákazníky.