Krátkodobé nebankovní půjčky online

Online žádost o
krátkodobou půjčku
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Krátkodobé online bankovní půjčky s výhodami nebankovní půjčky

Místo krátkodobé nebankovní půjčky využijte online bankovní půjčku

Potřebujete si krátkodobě půjčit menší finanční obnos na vyrovnání účtu, zakoupení mobilu, značkových bot nebo kabelky? Nestačí vám na to momentálně výplata? Řešením mohou být krátkodobé nebankovní půjčky online. Nebo raději bankovní půjčky – ty jsou všeobecně spolehlivější.

Pouze vyplníte jednoduchý online formulář

Klienty i finančními experty ověřené půjčky od Ferratum Bank získají žadatelé od 21 do 85 let, kteří mají splacené předchozí závazky Ferratum. S velkou pravděpodobností i vy. Jako žádost o půjčku vám poslouží jednoduchý online formulář. Vystačíte s minimem dokladů a obejdete se bez ručitele i zástavy. Půjčka je ihned po schválení převedena na váš bankovní účet.

Potvrzuje to paní Ludmila Š. z Frýdku-Místku: „Vyhlédla jsem si v akci elegantní crossbody kabelku, ale výplata důchodu byla ještě daleko. Půjčila jsem si tedy online ve Ferratum Bank potřebný obnos, a za 14 dní ho vrátila s malým navýšením. Ta výhodná koupě mi za to stála. Je dobré mít pro občasné půjčování peněz diskrétního spojence!“

Přehled půjček Ferratum

V roce 2005 se na našem finančním trhu objevily online nové rychlé nebankovní půjčky, tzv. finské půjčky od společnosti Ferratum Czech. Ta se pak stala bankou a dnes poskytuje 3 populární produkty:

  1. Krátkodobé půjčky Ferratum Micro, 500 až 10 000 Kč na 7 až 45 dní, první půjčky zdarma až do 9 000 Kč, až na 30 dní.
  2. Ferratum Credit, úvěr do 35 000 Kč ve stylu kontokorentu, u něhož sami opakovaně určujete výši aktuální rychlé půjčky a převádíte si ji na účet.
  3. Ferratum Plus, půjčku pro opakované zákazníky do 25 000 Kč se splatností do 1 roku.