Hotovostní půjčky

 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 90 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 90 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Proč zvolit Ferratum pro hotovostní půjčky?

Ferratum je mezinárodní poskytovatel mobilních spotřebitelských úvěrů. Jako průkopník v oblasti finančních technologií a mobilních půjček jsme od roku 2005 rozšířili své působení do 24 zemí.
Ve společnosti Ferratum jsou poslání jednoduchá - poskytovat nejlepší, nejrychlejší a nejvíce uživatelsky přívětivé úvěrové a bankovní služby, které jsou k dispozici s personálním zákaznickým servisem 24 hodin denně.

Protože jsme jiní

Když žádáte o jednu z půjček společnosti Ferratum, můžete si být jisti, že jste v dobrých rukou. Věříme v úplnou transparentnost. Žádné skryté poplatky.
Přátelský tip: když prozkoumáte možnosti on-line hotovostních půjček, nehledejte "hotovostní půjčky bez registrů", je mnoho společnosti, které říkají, že nebudou provádět úvěrovou kontrolu, ale ty často sbírají a předávají Vaše údaje ostatním makléřům a věřitelům, kteří kontrolu stejně provádět budou.

Když požádáte o některou z finančních půjček společnosti Ferratum Bank, můžete si být jisti, že nebudeme nikdy sdílet vaše údaje bez vašeho svolení.

Jsme zaměřeni na zákazníka

Chápeme, že vztahy jsou důležité. Jelikož jsme přímým věřitelem, mnoho našich zákazníků využívá naše služby opakovaně. Jakmile požádáte o některou z našich on-line hotovostních půjček, vytvoříme vám účet, který budete znovu používat, kdykoliv bude potřeba.

Naším cílem je mít šťastné zákazníky.

Pokud máte jakékoliv dotazy, náš tým služeb zákazníkům vám pomůže nepřetržitě.

Jak fungují naše krátkodobé hotovostní půjčky

Hotovostní půjčky jsou často označovány také jako půjčky na internetu, krátkodobé půjčky nebo okamžité rychlé půjčky

Snažíme se říci Ano, když ostatní banky říkají ne

Pokud jde o kontrolu registrů, mnozí lidé si myslí, že jejich kreditní úvěrová bonita je horší, než doopravdy je, a jsou příjemně překvapeni, když jim schválíme rychlou hotovostní půjčku.

Nehledáme staré chyby v dlouhodobých finančních produktech, které zákazníci měli před lety. Naši kontrolu schopnosti splácet zaměřujeme na podobné produkty, jako jsou naše online půjčky. Trvá to jen pět minut, než si požádáte o jednu z našich půjček a dozvíte se okamžitě rozhodnutí na obrazovce. S využitím naší sofistikované a pokročilé technologie trvá jen několik vteřin, než se posoudí žádost o jeden z našich on-line hotovostních úvěrů. Zákazníci procházejí několika virtuálními "kontrolními body", které ověřují jejich informace během procesu žádosti. Během tohoto procesu ověříme jejich osobní údaje, zkontrolujeme jejich úvěrový rating a jejich schopnost splácet úvěr v den splatnosti.

Proč jedna z našich hotovostních půjček?

Existuje nekonečno důvodů, proč naši zákazníci žádají o online půjčky. Ve společnosti Ferratum Bank náš tým pro zákazníky pomáhá tisícům lidí stejně jako vám, abyste získali naše hotovostní půjčky. Od opravy vozidel až po veterinární faktury, víkendové pobyty a všechno možné, jsme zde, abychom vám pomohli.

Jak zažádat o Ferratum Bank hotovostní půjčku

Jako zákazník rychle zjistíte, že žádat o jeden z našich úvěrů online je neuvěřitelně snadné. Díky naší nejmodernější technologii můžete dokončit žádost za pouhých pět minut a my poté potřebujeme jen několik vteřin k posouzení žádosti. Ano, je to rychlé.

Vzhledem k tomu, že celý proces probíhá online, nepožádáme vás o poskytnutí fyzických kopií vašich citlivých údajů, protože provádíme ověřování online. To také znamená, že nebudete nikde stát ve frontě a nebudete dokládat papíry.
Jakmile jste svou online žádost dokončili, uvidíte ihned na obrazovce, zda jste získali naši půjčku. Po schválení budou peníze zaslány do vaší banky ve stejný den, obvykle do jedné hodiny. Rychlé a jednoduché.

Rychlé a jednoduché on-line hotovostní půjčky od Ferratum Bank. Pokud jde o peníze, nemusíte mít strach.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +