Vyhrajte 30 000 Kč.

Jaké je Vaše předsevzetí pro rok 2022? Můžeme ho finančně podpořit.

 

Chci vyhrát  

Jak vyhrát 30000 Kč?

Nový rok vždy začíná novými plány a závazky vůči nám samým. Chceme Vás podpořit a povzbudit k přijetí alespoň 1 předsevzetí. Víme, že je to těžké, ale jsme tu, abychom Vás podpořili.

Řekněte nám, co chcete a můžete být šťastným výhercem, který získá 30 000 Kč na splnění svého předsevzetí.

Podmínky Akce Ferratum.cz “Šance vyhrát 30 000 Kč za vaše předsevzetí na příští rok”
 1. Ferratum.cz “Šance vyhrát 30 000 Kč za vaše předsevzetí na příští rok” (dále jen Akce), pořadatel: Ferratum Bank plc, ST Business Center 120, The Strand Gzira, GZR 1027, Malta, Reg no .: C56251  Místo Akce: Česká republika. 
 2. Začátek Akce: 15.12.2021. 
 3. Konec Akce: 31.01.2022 v 23:59 hodin. 
 4. Akce se může zůčastnit každá svéprávná fyzická osoba starší 18 let, která se přihlásí do loterie a na webu www.ferratum.cz uvede účel použití výhry. 
 5. Výhra: 1 (jedna) peněžní výhra ve výši 30 000 Kč. 
 6. Výhra bude slosována systémem a to formou náhodného výběru dne 2.2.2022 mezi všemi účastníky, kteří splňují požadavky uvedené v odstavci 5. těchto podmínek a kteří se v době od 15.12.2021 do 31.1.2022 do 23:59 hodin přihlásí do loterie na webu www.ferratum.cz
 7. Zpráva bude zaslána na e-mailovou adresu uvedenou v dotazníku do 2 pracovních dnů ode dne slosování. 
 8. Účastník má nárok na převzetí výhry po podpisu akceptační listiny (listina bude zaslána e-mailem) a jejím odesláním e-mailem na adresu info@ferratumbank.cz. Výherce peněžní výhry uvede ve svém účtu číslo pro převzetí peněžní výhry. Pokud výherce nekontaktujete organizátora akce do 30 (třiceti) kalendářních dnů ode dne obdržení informace, zůstává výhra ve vlastnictví organizátora. 
 9. Ferratum Bank plc si vyhrazuje právo kdykoli bez předchozího upozornění změnit podmínky Akce a Akci pozastavit nebo ukončit. V případě, že Ferratum Bank plc odhalí případ podvodu nebo bude mít podezření na možný podvod, je
 10. Ferratum Bank plc oprávněna Akci ukončit bez jakýchkoli omezení. 
 11. Podmínky Akce se řídí zákony České republiky a Malty a případné spory budou předloženy soudu na Maltě. 
 12. Výhra nebude zaslána poštou. 
 13. Osobní údaje účastníků Akce budou zpracovány pouze v souladu s platnými předpisy o ochraně osobních údajů a nebudou bez předchozího souhlasu účastníka poskytnuty třetím osobám. 
 14. Zásady ochrany osobních údajů Ferratum Bank plc, kontaktní údaje správce a jeho pracovníka na ochranu osobních údajů jsou k dispozici na: Zásady ochrany osobních údajů
 15. Akce se nemohou zúčastnit zaměstnanci Ferratum Bank plc. V případě, že pravidla budou porušeny a výhercem se stane osoba, která se Akce není oprávněna zúčastnit, bude vylosován další výherce. 
 16. Rozhodnutí Ferratum Bank plc týkající se průběhu Akce a vyhlášení výsledků jsou konečná. 
 17. Ferratum Bank plc nenese odpovědnost: za případné výdaje, které mohou účastníkům vzniknout v souvislosti s účastí v Akci nebo obdržením výhry; důsledky poskytnutí nesprávných informací, včetně osobních údajů účastníka nebo jiných nepřesností, ať už úmyslných či neúmyslných; jednání, nedbalost nebo chyby třetích osob, kvůli kterým se zpozdí převzetí výhry nebo průběh Akce. 
 18. Ferratum Bank plc si vyhrazuje právo zrušit výsledky losování, pokud zjistí, že účastníci Akce nesplnili požadavky uvedené v těchto podmínkách. 
 19. Účastí v Akci vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami akce a souhlasí se zasíláním informací od společnosti Ferratum Bank plc na jím uvedenou e-mailovou adresu a telefonní číslo. 
 20. Účastí v Akci souhlasí účastník se zasíláním marketingových informací od Ferratum Bank plc na jím uvedenou e-mailovou adresu a telefonní číslo. Účastník má možnost svůj souhlas se zasíláním marketingových informací kdykoli odvolat tím, že o tom informuje Ferratum Bank plc. 
 21. V případě jakýchkoliv dotazů nebo obav, kontaktujte marketingový tým Ferratum Bank plc zasláním e-mailu na: info@ferratumbank.cz

Sorry, there are errors on the page: