Podívejte se na 10 výhod, které wellness pobyty nabízí

Užít si s kamarádem nebo rodinou wellness pobyt. To je jedna z nejčastějších odpovědí, kterou dostáváme od účastníků oblíbené facebookové soutěže #FerratumFridays, kde se ptáme potenciálních výherců na to, jak by si užili výhru.

 

Luxusní procedury dělají z wellness pobytu dokonalý dárek pro přátele nebo rodinné příslušníky a hodí se i k výjimečným příležitostem. Je to také jeden z nejlepších darů, kterým můžete odměnit sami sebe.

 

Kam vyrazit za wellness?

Snad každé město na světě nabízí wellness procedury, od pětihvězdičkových hotelů se spa zařízením až po samostatná wellness střediska. Ty nejluxusnější wellness a lázeňské hotely z celé Evropy najdete u nás v Česku, dále také v Německu, Itálii, Francii a v Londýně. Podívejte se na seznam nejlepších wellness hotelů v Evropě tady.

 

Wellness procedury si můžete personalizovat podle délky trvání a druhu, záleží na vašich finančních možnostech. Zadejte spojení „wellness procedury“ a název vašeho města do vyhledávače Google a najděte si nejbližší zařízení.

 

Jaké druhy wellness procedur jsou k mání?

Existuje mnoho wellness služeb – záleží na nabídce konkrétního střediska či hotelu. Patří mezi ně bahenní zábaly, koupel v termálních pramenech, aromaterapie, slané zábaly, ošetření obličeje, masáže lávovými kameny, tělové zábaly, masáže, manikúra a pedikúra a sauna.

 

Jaké jsou výhody wellness procedur?

Všichni se chceme cítit dobře a všichni si zasloužíme to nejlepší. Naše tělo a mysl nejlépe fungují, když jsme odpočatí a nejsme pod tlakem stresu. Nejlépe fungujeme, když jsme vnitřně klidní a děláme rozhodnutí s klidným vědomím a svědomím, nikoliv v afektu.

 

Wellness procedury nabízejí pro tělo a mysl spoustu výhod. Mimo jiné vám pomohou:

  1. Zklidnit mysl
  2. Odpojit se z vnějšího světa včetně sociálních sítí
  3. Zlepšit krevní oběh
  4. Zmírnit chronickou bolest, jako je artritida
  5. Zbavit tělo škodlivých toxinů
  6. Odpočinout si
  7. Zlepšit kvalitu spánku
  8. Uvolnit serotonin a vylepšit náladu, zmírnit úzkost a zlepšit zažívání
  9. Vyživit a rozzářit vaši kůži a regenerovat kožní buňky
  10. Omladit tělo i mysl

 

Každý si zaslouží cítit se skvěle

Možná přemýšlíte nad ideálním dárkem pro vaši drahou polovičku nebo oblíbeného kolegu, abyste jim dali najevo svůj zájem, poděkovali jim… nebo prostě jen chcete, aby se cítili výjimeční.

 

Nebo je taky možná nejvyšší čas odměnit se sami. Občas si zkrátka potřebujeme připomenout, že i my za to stojíme a že potřebujeme čas od času trochu rozmazlit.

 

Ať už to je dárek pro vás nebo vaše blízké, jediné, co potřebujete, je najít si čas. Pokud vám docházejí peníze a výplata přijde až příští týden, můžeme vám s tím ve Ferratum pomoci. Naše mikro půjčky jsou nejrychlejší a nejdostupnější cestou, jak si zajistit prostředky k tomu, co chcete.

 

Můžete snadno vyplnit online formulář. Žádné papírování a čekání ve frontě. Stačí si jednoduše zvolit, která půjčka je pro vás nejlepší, a rozhodnutí od nás obdržíte do několika minut. Když bude vaše žádost schválena, peníze dorazí na váš účet během jediného dne. I odpočinek má svou cenu, která za to stojí. 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +