5 úžasných nápadů na dárek k Valentýnu

Valentýn se neúprosně blíží. Že jste nechali nákup dárků pro svou drahou polovičku zase na poslední chvíli? Nevadí, než se vyřítíte koupit bonboniéru, parfém nebo květiny, máme pro vás pár nápadů.

Studie ukázaly, že když přijde na utrácení peněz za dárky, daleko lépe z toho vychází zážitky spíše než materiální dárky. A není se čemu divit. Zážitky vedou ke vzpomínkám a vzpomínky samozřejmě přetrvávají mnohem déle než věci. Ať už totiž máme nový telefon nebo kus oblečení, brzy se taková věc stane součástí našeho života a už prostě není nová. Na druhou stranu, zážitky přispívají ke společnému štěstí s rodinou či přáteli. Zde je tedy pět nápadů na dárky k Valentýnu na poslední chvíli.

Wellness pro dva

Jen málo věcí je romantičtějších než wellness pro dva. Zkuste se tedy podívat na webové stránky www.spafinder.com, kde jsou nabízený dárkové certifikáty na wellness po celém světě. Certifikáty jsou bez data expirace a je možné je zaslat emailem vám nebo přímo tomu, koho chcete obdarovat.

Letenky

Když přijde na zážitky, asi bychom těžko hledali lepší druh zážitků než cestování. Mrkněte tedy například na stránky letecké společnosti Ryanair, kde můžete zakoupit dárkový certifikát.

Gastronomie

Společné gastronomické zážitky vždy byly a vždy budou jedním z nejlepších způsobů, jak ve dvou strávit Svátek svatého Valentýna. Udělejte tedy rezervaci ve vaší oblíbené restauraci nebo jděte někam, kde jste to oba chtěli již dlouhou dobu zkusit.

A pokud budete mít problém sehnat volné místo na valentýnský večer, podívejte se na webové stránky www.opentable.co.uk, kde máte rychle a přehledně ukázáno, které ze 40 000 restaurací po celém světě mají volno.

Filmy

Další z valentýnské romantiky, kterou lze dělat stále dokola, je jít se svou drahou polovičkou do kina. Navštivte tedy místní kino a vyžádejte si dárkový certifikát pro dva.

Hotely

Ať už se jedná o celý víkend pryč nebo jen pobyt na jednu noc, kdo nemiluje romantické výlety? Podívejte se například na stránky www.hotelgift.com, kde můžete vybrat jeden ze 110 000 hotelů ve 140 řetězcích po celém světě. Hledat můžete jak nízkorozpočtové ubytování, tak luxusní hotely, tak směle do toho.

A pokud preferujete vámi vybraný řetězec, není nic jednoduššího než koupit dárkový certifikát přímo u zdroje. Tak například zde jsou odkazy na Ritz Carlton, Four Seasons, Marriott nebo Mandarin Oriental, výběr je na vás.

Výdaje na poslední chvíli

Možná máte akorát před výplatou nebo jste tento měsíc měli další neočekávané výdaje, a proto nyní nejste úplně nadšeni z toho, kolik vás Valentýn bude stát. My ve Ferratum Money ovšem rozumíme tomu, že někdy může být měsíční rozpočet poněkud napjatý. Pokud tedy potřebujete pomocnou ruku, zapřemýšlejte nad krátkodobou půjčkou. Ve Ferratum jsme vyvinuli jednoduchou, flexibilní a krátkodobou půjčku, která vám pomůže kdykoli a kdekoli budete potřebovat. Zažádat o nic můžete během několika málo minut online a jakmile dojde ke schválení, peníze máte na účtu následující den. Tak neváhejte a zažádejte si nyní, ať můžete svátek zamilovaných oslavit, jak se patří. 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +