Odškrtněte si světový pohár ze svého seznamu přání

Všichni si přejeme prožít šťastný a naplněný život, ale mnoho z nás je uvězněno v zajetí každodne a zapomíná dělat věci, které nám přinášejí radost a také nezapomenutelné vzpomínky.

 

Trávíme večer co večer před televizní obrazovkou a sledujeme, jak ostatní lidé žijí životy, jaké chtějí. Dopouštíme se toho, že nám víkendy splývají a nedokážeme říci, čemu jsme se vlastně věnovali.

 

Život ve své nejlepší podobě je však především o nezapomenutelných chvílích a zážitcích. Kdy jste naposledy udělali něco, co vás potěšilo na duši? Kdy jste naposledy udělali něco, co by stálo za to vyprávět vašim dětem nebo vnoučatům?

 

Proč na seznamu přání záleží

Vytvořit si seznam přání je jednou z cest, jak si pojistit, že budete žít život přesně tak, jak chcete. Život, na jaký budete pyšní.

 

Mít vlastní seznam přání je důležité z mnoha důvodů – když máte před sebou napsaný seznam přání, nikdy neztratíte ze zřetele, co je pro vás skutečně důležité, a váš život tak nepozbyde smyslu. Se seznamem přání se budete neustále o něco pokoušet a nestane se vám, že budete jen přežívat den za dnem, bez většího smyslu.

 

Odškrtnutím položky ze seznamu přání zažijete pocit naplnění a úspěchu, což v konečném důsledku přispěje k vašemu celkovému štěstí.

 

Je to osobní

Každý seznam přání by měl být osobní. Znamená to, že váš seznam by měl obsahovat pouze věci, na kterých vám osobně v životě velmi záleží, věci, které dávají vašemu životu smysl, a věci, kterým se opravdu chcete ve svém životě věnovat. Každý seznam je jedinečný a není jediný, který by byl zcela shodný s tím vaším.

 

Připravit, pozor, hra začíná

Když se bavíme o výjimečných chvílích a vzpomínkách, z kterých budeme žít celý život, pro mnoho lidí je snem vidět rodnou zemi hrát o světový pohár nebo se zúčastnit největšího světového fotbalového utkání.

 

Od 14. června do 15. července se bude v 11 ruských městech konat Světový pohár FIFA 2018. Takže jeviště je připraveno. Proč to tedy neuskutečnit?

 

Představte si, že sledujete zápas v cizí zemi přímo na stadionu s tisícem dalších fotbalových fanoušků z celého světa, zpíváte hymnu, máte na sobě dres v národních barvách, držíte se s přáteli kolem ramen a radujete se, jakmile váš tým zvýší skóre.

 

To vzrušení je téměř hmatatelné. To jsou přesně ty momenty, pro které se vyplatí žít. V těchto momentech se totiž odehrává příběh, který žijeme, abychom o něm mohli vyprávět.

 

Nepropásněte šanci

 

Občas když máme lákavé příležitosti nadosah, si říkáme: Hmmm, dnes ne, až jindy. Jenže kdy, když ne teď?

 

Při pohledu na seznam fotbalových zápasů v rámci turné Světového poháru 2018 vás napadne, že je na rozhodnutí ještě čas.

 

My ve Ferratum Bank věříme, že je škoda nechat si zajímavé příležitosti utéct. Jsme tu od toho, abychom lidem umožnili říkat ano mnohem častěji. Nabízíme krátkodobé půjčky pro dobrodruhy a ty, kteří se nebojí žít naplno.

 

Online půjčky Ferratum jsou nejrychlejší a nejdostupnější cestou, jak sny proměnit ve skutečnost a zajistit si potřebné prostředky. Vyplnit formulář na webu zabere jen pár minut.

 

Žádné papírování, žádné schůzky a čekání ve frontě. Žádost jsou nezávazné a odpověď dostanete během několika minut. Ve Ferratum chceme říkat ano, když v ostatních bankovních institucích říkají ne.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +