Půjčka Ferratum PLUS vám pomůže splnit si sny

Od chvíle, co jste se před dvěma lety nastěhovali do svého nového bytu, je vaším cílem zrenovovat jeden z pokojů a proměnit ho ve studovnu a zároveň pokoj pro hosty, který se bude hodit, když bude rodina nebo přátelé poblíž.

 

Osmnáct měsíců uteklo jako voda a pokoj, s kterým jste měli velké plány, připomíná spíše sklad a odkladiště nepotřebných věcí. Pokaždé, když strčíte hlavu do oné místnosti, zapřísaháváte sami sebe, že se do renovace vrhnete nejpozději tento víkend. Nebo možná až ten další, povzdechnete si.

 

Jak to tak bývá, pár dní na to dostanete e-mail od jedné z nejbližších kamarádek. Píše, že by se za vámi ráda na konci měsíce stavila na návštěvu. Plánuje týdenní pobyt ve městě, během kterého by uvítala i možnost ubytovat se u vás v některém z volných pokojů.

 

No samozřejmě! Řeknete si sami pro sebe, zatímco se v duchu nemůžete dočkat, až svou nejlepší kamarádku po dlouhém roce uvidíte.

 

Co s tím? Platí, že nic nás nedonutí vrhnout se do dlouho odkládané práce tak spolehlivě jako blížící se deadline.

 

Když se vysněné stává skutečným

A tak si vyhrnujete rukávy, statečně vcházíte do neobývané místnosti a ihned vymýšlíte plán, jak a kde začít s předěláváním. Ze všeho nejdříve je třeba koupit a smontovat nástěnný úložný systém, aby se vaše milovaná sbírka knih mohla přesunout z krabic na důstojnější místo.

 

Také byste rádi hostům pořídili stylovou pohovku, na které by se mohli pohodlně vyspat, samostatnou skříň, velké a pohodlné křeslo ušák pro líná nedělní odpoledne a další drobné kusy nábytku na zabydlení pokoje. Stojíte mezi dveřmi a s přimhouřenýma očima sníte o tom, jak úžasně bude pokoj vypadat. Usmíváte se přitom. Konečně bude volný pokoj plně fungovat tak, jak jste si vždy představovali.

 

Abyste tohle všechno ale mohli uskutečnit, budete potřebovat malou pomoc.

 

Přemýšlejte o tom jako o pomocné ruce

Tohle je přesně situace, kdy vám půjčka Ferratum PLUS může podat pomocnou ruku. Na tento typ půjčky můžete čerpat až 25 000 Kč s dobou splácení od dvou měsíců do jednoho roku.

 

Na rozdíl od tradičních mikro půjček si u sjednání půjčky Ferratum PLUS můžete nastavit dobu splácení. Půjčenou sumu si rozložíte rovnoměrně do pravidelných měsíčních splátek v dané výši tak, abyste mohli v rodinném rozpočtu počítat s pevně daným výdajem.

 

Díky naší automatické scoringové technologii jsme schopni rozhodnutí o přidělení půjčky udělat během pár minut. Online formulář vyplníte během chvilky – žádné papírování a čekání ve frontě. Snažíme se říci ano, když ostatní banky říkají ne. Naše mise je jednoduchá –poskytovat nejlepší, nejrychlejší a nejvíce uživatelsky přívětivé úvěrové a bankovní služby s osobním zákaznickým servisem, který funguje 24/7.

 

Takže jak vám můžeme pomoci?

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +