Půjčka i pro ženy na mateřské

Půjčka i pro ženy na mateřské

Ferratum rychlou půjčku neomezuje ani pro ženy na mateřské dovolené.

Být maminkou, zvláště samoživitelkou, není nic jednoduchého. Náklady na děti stoupají a stát moc nepomůže. Rodičovský příspěvek pokryje jen část nákladů na výbavu a výživu dítěte. Jen si to spočítejte. Náklady na dítě do jednoho roku sestávají z řady položek – postýlka s matrací, povlečení, peřinky, kočárek s výbavou, vanička na koupání, zavinovačka, autosedačka, oblečení, pleny, kosmetika pro dítě, dětské čaje a příkrmy a řada dalších menších položek. A to nemluvíme o vybavení dětského pokoje. Náklady se pohybují v řádech desítek tisíc korun (podle odhadu serveru maminet.cz je to 55 tisíc až 162 tisíc dle osobních nároků).

K nim je třeba připočíst běžné náklady, které s mateřskou dovolenou nesouvisí. A tak se může lehce stát, že na konci měsíce třeba nevyjdete s penězi. V tomto případě je tu rychlá půjčka, vhodná i jako půjčka pro ženy na mateřské.

Od Ferratum může nová zákaznice, klidně maminka s příjmem na MD, získat až 9 000 korun úplně zdarma bez úroků. A po splacení využít i vyšší půjčky, nebo flexibilní Creditlimit.

Nebojte se v případě finančních potíží na mateřské zažádat o rychlou půjčku.