Proč se stát klientem Ferratum? Poznejte výhody pro stálé klienty

Radost

Ferratum rychlá půjčka je vždy bezpečné řešení Vašich nečekaných výdajů před výplatou, a navíc skýtá další výhody pro své věrné.

Přiblížíme si je ve 4 větách:

1. Být stálým klientem Ferratum Bank (ve věku od 21 do 75 let, se splacenými předchozími půjčkami) se vyplatí především pro rychlé schvalování opakovaných žádostí – bez nutnosti zasílat znovu doklady.

2. Lákavé jsou rovněž možnosti vyšších půjček pro stálé klienty – lze si půjčit až 50 000 Kč na cokoliv, bez nahlížení do registru, se splatností od 7 do 45 dnů a možností prodloužení.

3. Jistě Vás také potěší získávání peněz zpět přes bonusový program (2 % z poplatku za splacenou půjčku) či odměna 300 Kč za doporučení banky Ferratum svému známému, který využije její služby.

4. Veškeré informace Vám přináší zákaznický účet, který je vedený zdarma.

Jak se přihlásit na Ferratum účet jako stálý klient?

K přihlášení stálého klienta využijte oranžové tlačítko „Přihlásit se“ (pro opakované zákazníky) na oficiálním webu Ferratum.cz. Zadejte své rodné číslo a PIN (pokud jste ho zapomněli, bude Vám na žádost zasláno formou sms).

Levnější Ferratum půjčka

Na Ferratum účtu pro stálé klienty lze při žádosti o půjčku uplatnit bonusové body a ušetřit tak na poplatcích za rychlou půjčku. Za každou splacenou půjčku získáte zpět 2 % z hodnoty jejího poplatku, takže např. u 1 000 Kč je to 20 Kč zpět na Váš účet.

Ferratum zákaznický účet je bez poplatků

Zákaznický účet Ferratum je zakládán všem klientům, se správou a vedením zcela zdarma. Účet Ferratum pro stálé klienty slouží pouze k rychlejšímu vyřizování žádostí o půjčky a vedení bonusového programu.

Vše je pro Vás bez rizika díky mezinárodní finanční společnosti Ferratum Group, která poskytuje půjčky bez ručení už od roku 2005 a byla v této činnosti první v Evropě.